خرید بک لینک از فروشگاه ساز 8 لوگو دیزاین خرید چراغ قوه چراغ قوه RL 330 T6 چراغ قوه
حذف در پنل کاربری [X]
درباره فروشگاه

چرا براتو کالا؟

در دنیای تجارت حق با مشتری است و حرف اول را مشتری و نیاز های وی می زند. بنابراین براتو کالا نام گذاری شد تا خود را در اختیار مشتری و نیاز های وی قرار دهد. براتو کالا یک بازار الکترونیکی برای مشتریان و تامین کنندگان محصولات ایجاد کرده است.

نحوه کار براتوکالا : براتو کالا تامین کننده محصول نیست بلکه یک در گاه مطمن برا یدسترسی به تعداد زیادی تامین کننده معتبر است . زمانی که یک سفارش ثبت میشود براتو کالا بعد از اطمینان از سلامت کالا انرا برای مشتری ارسال میکند. براتو کالا ضامن سلامت محصولات می باشد.این موضوع شما را از صرف وقت بسیار در خارج از خانه برای یافتن کالاهای کوچک و بزرگ، بی‌نیاز می‌کند ضمن اینکه گاه سریع‌تر از همیشه به دست شما می‌رسد.وجود ضمانت بازگشت کالا در صورتی که شرایط ذکرشده در قانون بازگشت را داشته باشد؛ یک ویژگی است که برخی از فروشگاه‌های تأمین ‌کننده از آن برخوردار نیستند.براتو کالا شرایط خوبی را برای ارائه‌ی محصولات تأمین کنندگان کمتر شناخته شده فراهم می‌کند و این فرصت را به آنها می‌دهد که یک فضای مناسب برای فروش داشته باشند.براتو کالا برای ارسال کالاهای خود به طور خاص خریداران در شهر تبریز می‌توانند کالای خود را بدون پرداخت هزینه‌ی ارسال، دریافت کنند.

تلاش براتو کالا این است که بین مشتری و تامین کننده کالا ارتباطی برقرار کند تا دسترسی آسان از لحاظ مکانی و زمانی محیا باشد.

هدف براتو کالا این است که تامین کنندگان بدون واسطه بتوانند کالای با کیفیت را با مناسب ترین قیمتدر اختیار مشتری قرار دهند و اکرچنین باشد مصرف کننده کالای با کیفیت را با قیمتی مناسب به دست می اورد و در این بین طفین سود خواهند برد.