خرید بک لینک از فروشگاه ساز 8 لوگو دیزاین خرید چراغ قوه چراغ قوه RL 330 T6 چراغ قوه
حذف در پنل کاربری [X]
قوانین و مقررات فروشگاه

كاربر گرامی لطفا موارد زير را به دقت ملاحظه فرماييد.

ورود افراد به براتو كالا به معنای آگاه نمودن كاربران از سرويس ها و خدمات سايت می باشد.توجه فرماييد كه ثبت سفارش در هر زمان به معنای پذيرش كامل كليه شرايط از سوی كاربر مي باشد.

تمامی قوانين و مقررات موجود در سايت مطابق قوانين جمهوری اسلامی ايران می باشد.

تعريف مشتری يا كاربر: به شخصی گفته می شود كه به ثبت سفارش در براتو كالا اقدام كند.هنگامی كه شما از خدمات براتو كالا استفاده ميكنيد ،سفارش اينترنتی خود را ثبت يا خريد می كنيد اين ارتباطات كاملا الكترونيكی انجام می شود و در صورتی كه درخواست ثبت شودو با موفقيت انجام بگيرد شما موافقت می كنيد كه براتو كالا به صورت الكترونيكی (از طريق ايميل،پيامك و ساير سرويس های الكترونيكی) به درخواست شما پاسخ می دهد. ٧ روز هفته و ٢٤ ساعت روز قادر به ثبت سفارش مي باشند.

-محصولاتی که نیاز به تست دارند تا 7 روز پس از تحویل کالا در صورت داشتن نقص فنی قابلیت برگشت دارند.

- تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یکصد هزار تومان و در شهر تبريز می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر یکصد هزار تومان برای همه نقاط شهر تبريز 4500 تومان ثابت است.

- هزینه ارسال برای شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس، 8000 تومان ثابت و برای سایر نقاط کشور براساس تعرفه پست ا

- لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

- در صورت ارسال کالاهای گروه فرش توسط تحویل اکسپرس براتو کالا، لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

- باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.- سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اينترنتي تسويه حساب شود.